Plac zabaw Średniowieczny Wrocław

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Plac zabaw

Inne rodzinne miejsca we Wrocławiu →

4.7(531 ocen)

Mapy Google

Godziny otwarcia

Dziś, piątek: czynne całą dobę

  • poniedziałek: czynne całą dobę
  • wtorek: czynne całą dobę
  • środa: czynne całą dobę
  • czwartek: czynne całą dobę
  • piątek: czynne całą dobę
  • sobota: czynne całą dobę
  • niedziela: czynne całą dobę

Kontakt i dojazd

Adres
Rogowska 147, 54-440 Wrocław, Poland

— planujesz wyjście?

Co jeszcze we Wrocławiu w ten weekend?

Gotowy plan na sobotę i niedzielę: pogoda, godziny otwarcia, wydarzenia i miejsca dopasowane do wieku dzieci.

Ułóż plan na weekend

Przewodnik dla rodzica

Przejrzeliśmy za Ciebie 5 źródeł

Najlepsze dla: 2–12 lat

Miejsce

Na zewnątrz

Czas wizyty

1–2 godz.

Cena

za darmo

Czego się spodziewać

Tematyczny plac zabaw w formie średniowiecznego grodu w Parku Tysiąclecia. Dzieci wspinają się, zjeżdżają i szaleją na strefach dopasowanych do wieku. Zarezerwuj 1–2 godziny na zabawę na świeżym powietrzu.

Udogodnienia dla rodzin

  • Wejście dostępne dla wózków i osób na wózku
  • Bezpieczna nawierzchnia pod atrakcjami
  • Piaskownice, zadaszone chaty dla najmłodszych
  • Brak parkingu dla niepełnosprawnych (fakt Google)
  • Strefy podzielone wiekowo: maluchy i starsze dzieci

Wskazówki dla rodzica

  • Zaparkuj przy Torze Wrotkarskim, nie pod Rogowską 147
  • Zabierz wodę i przekąski, brak gastronomii (do potwierdzenia)
  • Przyjdź rano lub w tygodniu, unikniesz tłumów
  • Weekendy bywają zatłoczone, kolejki do atrakcji

Dobrze wiedzieć

  • Adres Rogowska 147 myli, plac jest za wałem
  • W tłumie trudno upilnować dzieci
  • Plac rozbudowany o zagrodę i tyrolki (etap II)

Co mówią rodzice

  • Wyjątkowy, tematyczny plac, dzieci mają się gdzie wyszaleć
  • W weekendy ogromne tłumy i kolejki do atrakcji
  • Świetny dla różnych grup wiekowych

Czytamy publiczne strony w sieci i dane z Google. AI pomaga nam złożyć z nich jeden opis. Godziny i ceny sprawdź przed wyjściem. · pewność: wysoka

Typ miejsca

  • Plac zabaw · na zewnątrz

Plac zabaw Średniowieczny Wrocław: pytania rodziców

Dla dzieci w jakim wieku jest Plac zabaw Średniowieczny Wrocław?
Według opisu miejsca najlepiej sprawdza się dla dzieci w wieku 2–12 lat.
Plac zabaw Średniowieczny Wrocław: jakie są godziny otwarcia?
poniedziałek–niedziela: czynne całą dobę. Godziny pochodzą z wizytówki Google miejsca. Sprawdź je przed wyjazdem, zwłaszcza w święta.
Czy Plac zabaw Średniowieczny Wrocław jest pod dachem?
Nie, to atrakcja na świeżym powietrzu. Przed wyjazdem sprawdź prognozę pogody.
Plac zabaw Średniowieczny Wrocław: ile czasu zarezerwować na wizytę?
Rodziny spędzają tu zwykle 1–2 godziny.
Plac zabaw Średniowieczny Wrocław: ile kosztuje wstęp?
Wstęp jest bezpłatny.
Czy Plac zabaw Średniowieczny Wrocław ma przewijak i udogodnienia dla rodzin?
Jest: dojazd z wózkiem, parking, dostęp dla wózków inwalidzkich.
Plac zabaw Średniowieczny Wrocław: co warto wiedzieć przed wizytą?
Zaparkuj przy Torze Wrotkarskim, nie pod Rogowską 147

Inne rodzinne miejsca we Wrocławiu

Wszystkie: Wrocław →

Dane Google zaktualizowane: 13.07.2026, 11:03:56